تبلیغات
اخبار ،دانلود ،آموزش آنلاین بازی کردن بازی ها

تصاویر از بازی ایرانی Comfort

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:21 ب.ظ

بازی ایرانی comfort که به معنای دلداری دادن است و از کلمات eduCatiOnal gaMe FOR diabeTes گرفته شده اولین بازی در  جهان است که مختص کودکان دیابتی تولید شده و برای بچه های مبتلا به بیماری دیابت است.

این بازی که به حمایت یک شرکت استرالیایی در امده  توسط تیمی ۲ نفره در ایران در حال پیاده سازیست در مراحل میانه به سر میبرد و به زودی در خارج از کشورمنتشر میشود.

در این بازی شما در نقش پسر بچه ای که به بیماری دیابت نوع ۱ مبتلا است ، میبایست با به دست اوردن غذا ها و سکه بیماری خود را در حالت تعادل قرار دهد تا بتواند بازی را به پایان برساند.گیم پلی بازی یک گیم پلی کاملا هوشمندانه بوده که شما باید آن را در حالت تعادل حفظ کنید.

بازی comfort تنها به وسیله ۲ تن از بازیسازان ایرانی  به نام آقایان فواد طرفی و قاسم ملاحسنی در حال ساخت است.

.

منبع : pejdogame.comدعوای Ubisoft و THQ

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:21 ب.ظ

دادگاه کِبک (شهری در کانادا) در خصوص شکایت شرکت یوبی سافت از THQ به نفع THQ رای داد. جالب است بدانید یوبی سافت به این دلیل از  THQ شکایت کرده که این شرکت به گونه ای، افراد با استعداد شرکت آن ها را شکار کرده اند و آن ها را دزدکی به سمت خود کشانده اند! این فرد کسی نیست جز Patrice Desilets که در سری بازی های Assassin’s Creed به عنوان طراح بازی فعالیت کرده است. با این حال دادگاه فعلاً نظرش به طرف THQ است و رای را به این شرکت داده است.

نایب رئیس THQ در این خصوص می گوید:

“هدف ما همیشه افزایش رقابت آزاد و سالم بوده است و این که به افراد با استعداد و خلاق در صنعت سرگرمی (بازی های رایانه ای) آزادی دهیم تا بتوانند در جایی که می خواهند، مشغول به کار شوند. ما اعتقاد داریم تصمیم دادگاه  Court of Appeal باعث به وجود آمدن رقابتی آزاد و کاهش ترس و استرس بازی سازان با استعداد خواهد شد تا آن ها بتوانند به Patrice Desilets و شرکت ما در شهر مونترئال اضافه شوند”/

Skyrim شماره یک کریسمس

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:20 ب.ظ

برای اولین بار در هشت سال اخیر، عنوانی غیر از بازی هایی که توسط EA یا Activision منتشر شده اند، به عنوان “شماره یک کریسمس″ در فروش دست یافت، و این عنوان چیزی نیست جز بازی نقش آفرینی بتسدا The Elder Scrolls V: Skyrim . این بازی برای دومین هفته ی متوالی، صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را در اختیار دارد.

Skyrim در حالی برای هفته ی دوم در صدر است، که Just Dance به رتبه ی دوم صعود کرده و MW3 به رده ی سوم رفته است. طبق معمول بازی های بعدی جدول هم مانند هفته های گذشته یکی دو تا جابه جایی داشته اند و در حال حاضر بازی های FIFA 12, Saints Row: The Third و Battlefield 3 در رتبه های چهارم تا ششم جدول قرار دارند.

آخرین باری که یک بازی بزرگ به غیر از عناوین دو ناشر نام برده به عنوان  فروش اول کریسمس انتخاب شد به سال ۲۰۰۲ برمی گردد که عنوان Grand Theft Auto: Vice City راکستار توانست به این مهم دست پیدا کند، پس از آن دیگر کریسمس در دست الکترونیک آرتز یا اکتیویژن بوده است.در سال ۲۰۰۳ بازی Medal of Honor: Rising Sun این سریال برفی را کلید زد، تا اکنون که … اسکایریم!

لیست ده بازی پرفروش این هفته را در زیر مشاهده می کنید:

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim
  2. Just Dance 3
  3. Modern Warfare 3
  4. FIFA 12
  5. Saints Row: The Third
  6. Battlefield 3
  7. Assassin’s Creed: Revelations
  8. Mario & Sonic at the 2012 London Olympics
  9. Need for Speed: The Run
  10. Professor Layton and the Spectre’s Call
اعتیاد ایرانی ها به بازی های رایانه ای

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:19 ب.ظ

سایت مشرق نیوز مطلبی را تحت عنوانی که می بینید منتشر کرده که عیناً نقل می کنیم:
به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از فارس، بهروز مینایی اظهار داشت: بر اساس آماری که در انتهای سال ۸۹ استخراج شده سن بازی کنندگان بازی های رایانه ای در ایران از ۷ تا ۴۰ سال است که این محدوده سنی، ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار از جمعیت ۷۵ میلیونی ایران را تشکیل می دهند.
رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای افزود: از این جمعیت ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفری، ۸۰ درصد با بازی آشنایی دارند و ۵۴ درصد نیز به صورت فعال بازی می‌کنند.
وی ادامه داد: این ۵۴ درصد بازی کننده از جامعه ۴۶ میلیونی بین ۷ تا ۴۰ سال ایران، بیش از ۲۰ میلیون بازی کننده حرفه ای فعال در ایران را تشکیل می دهند که به طور متوسط هر نفر، در روز ۲ ساعت بازی می کند و در مجموع ۲۰ میلیون بازی کننده فعال ایرانی، ۴۰ میلیون ساعت در روز، بازی می کنند.
وی ادامه داد: همچنین از ۲۰ میلیون بازی کننده در ایران، ۱۲ میلیون در جامعه مردان و ۸ میلیون در جامعه زنان هستند.
مینایی تصریح کرد: در دنیا نیز نسبت جامعه آماری بازی کنندگان در مردان به زنان، رابطه ۶۰ به ۴۰ است که این نسبت در ایران نیز وجود دارد.
تریلر I Am Alive

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:17 ب.ظ

یکی دیگر از بازیهایی که در سال ۲۰۱۱ قرار بود منتشر شود ولی با تاخیر روبرو شد و در سال ۲۰۱۲ منتشر می شود I Am Alive ساخته Ubisoft است این بازی برای هر ۳ پلتفرم Xbox 360 ، PC  و PS3 منتشر می شود

در این قسمت می توانید تریلری از بازی را مشاهده کنید

مشاهده ویدئو

تریلر Twisted Metal

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:16 ب.ظ

در این قسمت می توانید تریلر بازی Twisted Metal که به صورت اختصاصی و در سال ۲۰۱۲ برای PS3 منتشر می شود را مشاهده کنید

مشاهده ویدئو

میدان نبرد ۲۱۴۳ در میدان نبرد ۳

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:14 ب.ظ

شاید این نشان میدهد یک ادامه از بازی میدان نبرد ۲۱۴۲ در حال ساخت است و این موضوع در عکس در بازی میدان نبرد ۳ مشخص است. بلاگ طرفدارن میدان نبرد از میدان نبرد ۳ میگوید:

در نقشه جدید این بازی با نام Wake Island در روی دیواری شمارگان ۲۱۴۳ حک شده بود.


این سایت گفته است که DICE ممکن است این نشان را به عنوان ساخت یک بازی در زمان اینده در جهان نشان داده باشد که عاقبت ادامه بازی میدان نبرد ۲۱۴۲ نیز ساخته خواهد شد. چنان چه در نقشه های میدان نبرد ۲ نیز موضوع مشابهی بود این بازی سال ۲۰۰۶ توسط DICE ساخته شد و در مورد جنگ در اینده دور بوده است زمانی که کره زمین یخبندان میکند و ملت ها به جان هم می افتند.
مصاحبه ای را میتوانید با طراحان این استدیو Lars Gustavsson در این زمینه بخوانید.

تاریخ عرضه Diablo III مشخص شد؟

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:11 ب.ظ

فروشنده ی آنلاین امریکایی یعنی Play.com تاریخ عرضه ی دیابلو ۳ را مشخص کرد. این خرده فروش امریکایی مشخص کرد که بازی RPG بسیار زیبا ی Blizzard که بسیاری منتظرش هستند و به آن علاقه دارند در تاریخ January 24 سال آینده ی میلادی عرضه خواهد شد. بعد از شروع بتای خصوصی بازی تعداد بیشتری بازیباز در حال دریافت دعوت نامه برای بازی هستند. این بتا در تاریخ September شروع شد.

مدتی قبل Blizzard اعلام کرده بود که این بازی در اوایل سال ۲۰۱۲ میلادی عرضه خواهد شد. با توجه به تاریخ مشخص شده توسط این فروشنده عرضه ی آن در تاریخ مشخص شده امکان پذیر و ممکن است.

 

 

آیا علاقمندید چهره شما در بازی مکس پین ۳ استفاده شود؟

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 29 آذر 1390, 10:10 ب.ظ

به نقل از سایت VG247 : شرکت راک استار/Rockstar برای طرفداران بازی مکس پین مسابقه ای را ترتیب داده که از چهره برندگان این مسابقه در بخش چند نفره(مالتی پلیر) و برای هشت کاراکتر موجود در آن استفاده خواهد شد. سازندگان بازی در پی شناسایی چهره هایی هستند که بتوانند در آواتار بخش چند نفره از آنها بهره ببرند. این مسابقه تا سیزدهم ژانویه سال ۲۰۱۲ از طریق سایت توییتر و در بخش @RockstarGames و با استفاده از تگ #MaxPayne3 ادامه خواهد داشت. سازندگان بازی در هر هفته، ده نفر را از میان علاقمندان انتخاب کرده و از آنها درخواست عکسشان را می کنند و در نهایت دو نفر را در هر مرتبه انتخاب می نمایند. این روند تا انتخاب هشت نفر از علاقمندان ادامه خواهد داشت.

۳۰ بازی ۲۰۱۲ که منتظرشان هستیم – قسمت اول

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 11:03 ب.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز با خودم فکر کردم امسال کمی گیمر ها منتظر کنسول های بعدی دو ابر قدرت یعنی ماکروسافت و سونی می باشند و نمی داند چه سال غنی از نظر بازی را شاهد خواهیم بود این شد که تصمیم گرفتم ۳۰ برتر را بدون هیچ برتری رتبه بندی بیان کنم.
Grand Theft Auto V

بازی که به شخص خیلی منتظر ان هستم و از تریلری از ان دیدم باز این بازی می تواند بهترین بازی سال شود .
Devil May Cry

بازی زیبای Devil May Cry با شخصیت دوست داشتنی دانته که خیلی از نسخه های قبلش دور شده و تغییرات زیادی کرده .
Assassin’s Creed III

بازی دوست داشتنی که منتظر هستیم باز با داستان جذابتر و باز با اکشن بی نقص خود ما را جذب خود کند .
Max Payne 3

بازی که ۹ سال بعد از نسخه ی قبلش حال می خواهید امسال خاطرات گذشته را باز به یاد ما اورد بازی که سازنده ی اصلیش تغییر کرده ولی سازنده جدیدش دست کمی از قبلی ندارد .
Metal Gear Rising: Revengeance

بازی Metal Gear Rising که سازنده جدیدش Platinum Games می باشد که کارنامه ی خوبی را دارا هست. این بازی شما را در نقش رایدن قرار می دهد .
Street Fighter X Tekken

دو بازی محبوب مبارزه ای که بعد از نا کمی های خود در نسل هفتم کنسول ها تصمیم گرفتن با هم سر سازش بیاورند و در نسخه ای جدید با هم به مبارزه بپردازند .
Alan Wake American Nightmare

بازی شرکت Remedy که بصورت انحصاری برای xboxx360 عرضه شد و حال قرار شده که بازی جدیدی از این نسخه وارد بازار شود ولی به صورت دانلودی .
Never Dead

بازی جدید و نو اورانه ی شرکت بزرگ Konami که قرار شده امسال انتشار داده شود .
Ghost Recon: Future Soldier

این بازی قرار شده بعد این همه تخیر خوردن ها در سال ۲۰۱۲ انتشار برسد این بازی یک اکشن سوم شخص مخفی کاری هست .
Call of Duty: Iron Wolf

سری جدید Call of Duty که به احتمال بالا با نام Iron Wolf وارد بازار خواهد شد .
تصاویری از Resident Evil: Operation Raccoon City

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 10:55 ب.ظ

تریلری از بازی Resident Evil: Operation Raccoon City که قرار بود در E3 نمایش داده شود بر روی اینترنت قرار گرفت:

در این تریلر نشان داده می شود که تیم ضربت عملیات Umbrella به دنبال شخصی به یک گاراژ متروکه می روند، جایی که قرار است سورپرایزی ناخوشایند در انتظار آنها باشد!

در این فیلم هیچ چیزی از گیم پلی بازی گفته نمی شود اما به نظر می رسد که بازی خیلی خوبی درآینده قرار است منتشر شود.

این بازی قرار است در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۱ برای PC , Xbox360 ,PS3 منتشر شود.

(پلتفرم های مقصد هنوز نهایی نشده است)

در ادامه تصاویری از این تریلر را مشاهده کنید:تصاویری از روند ساخت بازی MW3 + تصاویر جدید

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 10:55 ب.ظ

به تازگی تصاویری از محیط ها و مدل های ساخته شده در بازی MW3 به بیرون درز کرده است که در زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید ، سایت Kotaku برای نخستین بار این تصاویر را منتشر کرد :

اعتراض به بازی بتلفیلد ۳ در قبال معرفی ایران به عنوان یک تهدید جهانی

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 10:54 ب.ظ

می دانیم و می دانید که معمولا داستان بازی ها در دنیایی خیالی و به دور از واقع رخ می دهند. در مورد بتلفیلد ۳ نیز تفاوتی نمی کند، این بازی داستانی خیالی را به میلیون ها بازی کننده ارایه می کند. داستانی که در آن ایرانیان به عنوان تروریست و یک تهدید جهانی شناخته می شوند. پاریس به دست ایرانیان نابود می شود و در نهایت آمریکا با حمله به ایران به دنبال انتقام و نجات بشریت از دست این تهدید جهانی بر می آید.

اگر وضعیت رسانه های بین المللی این گونه نبود، می توانستیم از این قضیه به سختی بگذریم. اما اکنون که جو رسانه های خارجی بر علیه ایران است و می خواهند افکار عمومی را به جنگ با ایران عادت دهند داستان این بازی برای ما غیر قابل قبول است. واضح است که بازی کننده های غربی که هیچ اطلاع درستی از ایران و ایرانیان ندارند، با بازی کردن بتلفیلد ۳ ناخودآگاه حس ترس از ایران به آن ها دست می دهد و کشورمان را یک تهدید جهانی به شمار می آورند.

ما جوانان ایرانی که مانند بسیاری از هم سالانمان در دیگر نقاط دنیا، همراه با تکنولوژی های روز پیش آمده ایم و بر آن ها مسلط هستیم، نسبت به ارائه این تصویر نادرست و دور از حقیقت اعتراض داریم و از شرکت EA می خواهیم تا ضمن عذرخواهی از این اقدام، در بیانیه ای رسمی برای گیمرهای دیگر نقاط دنیا توضیح دهد که داستان این بازی و وقایع آن هیچ نسبتی با واقعیت کشور صلح طلب، با سابقه و پیشرو ایران ندارد.

برای این منظور اعتراضی اینترنتی تشکیل شده است که با عضو شدن در آن می توانید قدمی برای جلوگیری از گستاخی های این چنینی بردارید.

 

عرضه ۷۰۰۰۰۰ دستگاه PSVita در ژاپن

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 10:52 ب.ظ

سونی امروز تعداد ۷۰۰۰۰۰ PlayStation Vita را در ژاپن  راهی فروشگاه‌های این کشور کرد. در ابتدا سونی قصد داشت ۵۰۰ هزار نسخه از این کنسول را در ژاپن عرضه کند ولی با توجه به پیش خریدهای کنسول تصمیم بر این شد تا ۲۰۰ هزار نسخه دیگر هم به این تعداد اضافه شود . Vita در غرب ۲۲ فبریه ۲۰۱۲ عرضه خواهد شد .

Uncharted: Golden Abyss از Uncharted 3 طولانی تر خواهد بود

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 26 آذر 1390, 10:49 ب.ظ

طبق اعلام John Garvin کارگردان و نویسنده ی بازی Uncharted: Golden Abyss که به صورت انحصاری قرار است برای VITA عرضه شود مشخص شد که این بازی بیش از ۱۰ ساعت گیم پلی خواهد داشت و داستانش ۱۰ ساعت طول خواهد کشید.

در مصاحبه ی با NowGamer, جناب Garvin گفت :

“ما سعی کردیم تا بر روی مباحثی تمرکز کنیم که بر روی یک صفحه ی نمایش ۵-inch ی بهتر از ۵۰-inch ی از کار دربیاید.برای مثال داستان بازی.ما در این بازی حدود ۲ ساعت بخش های سینمایی (cinematics) خواهیم داشت که باعث میشود که به اتمام رساندن بازی بیش از ۱۰ ساعت طول بکشد.بنابرین داستان برای ما بسیار مهم بوده همچون خود سری اصلی Uncharted که بر روی PS3 عرضه شدند.”

ایشان افزودند :

“مهم نیست که شما چه پلتفورمی داشته باشید ولی همواره میتوانید تجربه هایی را داشته باشید که در ان دوست دارید بدانید در چپتر بعد چه اتفاقی میافتد و چه اتفاقاتی در پیش روی شماست.من میتوانم بگویم که تمام سازندگان بازی برای این کنسول فعلا در حال پیدا کردن قابلیت ها و توانایی ها و انکار هایی هستند که این دستگاه میتواند انجام دهد.من مشتاقم ببینم که در چند سال اینده چه اتفاقاتی میخواهد رخ دهد.”

این بازی در ۱۷ دسامبر در ژاپن و ۲۲ فبریه در امریکا و اروپا عرضه خواهد شد.

صفحات سایت
1 2 3 4 5 6


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : hooman spv

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

ابزار وبلاگنویسان
banner 200x600
نظر سنجی

به نظر شما کدام یک از دستگاه های زیر برای بازی بهتر است.پیوند های روزانه
کلمات کلیدی