تبلیغات
اخبار ،دانلود ،آموزش آنلاین بازی کردن بازی ها

گیم پلی 3 MAX PAYNE

تاریخ ارسال مطلب : دوشنبه 30 آبان 1390, 09:28 ب.ظ

[http://www.aparat.com/v/b2e77b43b7addc7cc747f9ce78fbf77a70066]
رمز بازی saints row the third

تاریخ ارسال مطلب : یکشنبه 29 آبان 1390, 06:54 ب.ظ

رمز بازی saints row the third

Cheat mode

Enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function. Note: Achievements and auto save are disabled when cheats are activated.

Result

Code

$100,000

cheese

One-hit kills

goldengun

Spawn flying bike

givespecter

Spawn F69 Vtol

givevtol

Spawn Saints' helicopter

givevulture

Spawn Vortex

givevortex

Spawn air strike

giveairstrike

Spawn Apocafists

giveapoca

Spawn As3 Ultimax

giveultimax

Spawn chainsaw

givechainsaw

Spawn Cyberdestructor

givecyber

Spawn drone

givedrone

Spawn grenade

givegrenade

Spawn Hammer

givehammer

Spawn K-8 Krukov

givekrukov

Spawn Kobra Ka-1

givekobra

Spawn minigun

giveminigun

Spawn Molotov

givemolotov

Spawn ROG

giverpg

Spawn Satchel

givesatchel

Spawn Tek Z-10

givetek

Pedestrians are mascots

mascot

Pedestrians are pimps and prostitues

hohoho

Pedestrians are zombies


مصاحبه با Rockstar | توسط GameSpot

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 28 آبان 1390, 11:04 ب.ظ

 

بالاخره بعد از گذشتن مدت زیادی از معرفی Max Payne 3 توسط Rockstar مکس پین محبوب، ظاهر و اولین تریلر از بازی منتشر شد. این تریلر با واکنش‌های شدیدی از طرف اکثر فن‌های قدیمی مکس پین مواجه شد.
با این که این تریلر توانست پاسخ تعدادی از سوال‌ها را بدهد ولی نکات مبهی را نیز ایجاد کرد: چرا مکس در برزیل است؟ آیا بازی از جو غم انگیز و Noire نسخه‌های پیش فاصله گرفته است؟ چرا مکس پین سر خود را می‌تراشد؟! برای پاسخ دادن به برخی از این سوال‌ها، سایت Gamespot مصاحبه‌ای را با Jeronimo Barrera معاون ساخت (Vice President Product Development) شرکت Rockstar ترتیب داده است که ترجمه‌ی آن را برای شما قرار می‌دهیم.

GS: با توجه به چیزی که در تریلر دیدیم کاملاً واضح است که همه چیز برای مکس بعد از اتفاقات Max Payne 2 تغییر کرده است. می‌توانید از فاصله و مدت زمان بین این دو نسخه بگید؟ چه مدت زمان از Max Payne 2 گذشته است؟ چطور شد که مکس اداره پلیس را ترک کرد و استفعا داد؟

JB: چندین سال از اتفاقات Max Payne 2 گذشته است و مکس تمام این مدت را صرف نوشیدن مشروبات الکی و فراموش کردن اتفاقات و خاطرات تلخ گذشته کرده است. همانند وضعیت مکس، ما قصد داریم فعلاً همه چیز را مبهم نگه داریم. ما احساس کردیم که با توجه به اتفاقاتی که در Max Payne 2 بر سر مکس اومد، ماندن در NYPD برای مکس غیر ممکن است. ما می‌خواستیم بازیی درست کنیم که هم برای فن‌های قدیمی بازی و هم برای تازه واردها دلپذیر و راضی کننده باشد. با توجه به این که مدت زیادی از عرضه دو نسخه قبلی می‌گذرد، خیلی از کسانی که مکس را دوست دارند در سال 2003 گیم بازی نمی‌کردند و به بیانی ساده تر، تازه با مکس آشنا شدند. قطعاً بازی‌های شوتر عالی دیگری نیز وجود دارند، اما ترکیب جو غم انگیز خاص و جنایی بازی و همچنین اکشن سوم شخص سینمایی آن، بازی را کاملاً با عناوین دیگر متمایز می کند و به طور حتم شخصیت بی‌نظیری چون مکس هم یکی از دلایل محبوبیت بازی است.


GS: بزرگترین تفاوت این نسخه نسبت به نسخه‌های پیشین قطعاً محیط جدید آن است. چطور شد که مکس برزیل را واسه ادامه زندگی انتخاب کرد؟ با توجه به تریلر به نظر می‌آمد که مکس محافظ امنیتی شده است. مکس برای چه کسی کار می‌کند؟ زمینه کاری و شغل کسی که او را استخدام کرده چیست؟

JB: مکس به عنوان یک فرد خارجی به برزیل آمد به امید اینکه بتواند شغلی به عنوان یک مامور امنیتی پیدا کند، شغلی که معمولاً آخرین چاره برای پلیس‌های بازنشسته است. اما به طور یقین همانند سنت همیشگی و اصلی سری Max Payne، هیچ چیز به همان سادگی که به نظر می‌رسد، نیست!
مکس به پیشنهاد Raul Passos همکار قدیمی‌اش از زمانی که تازه به NYPD ملحق شده بود، به برزیل آمد. مکس و پاسوس هر دو محافظ شخصی فردی به نام Rodrigo Branco و خانواده‌اش شدند. ردریگو اداره بزرگترین مشاورین املاک سائوبائولو را در اختیار دارد و خانواده‌ی او از قدرت سیاسی و اجتماعی زیادی برخوردارند. مکس نیز گذشته‌ای تاریک در New York داشته است به همراه خاطرات بسیار بدی که سعی در فراموش کردن آن دارد. مکس وارد شهری غریبه شده است که حتی ذره‌ای با زبان آن‌ها نیز آشنا نیست. سائوپائولو شهر بزرگ و نسبتاً مدرنی است که البته مشکلاتی همانند وجود گروه‌های عظیم گانگستری، اختلاف طبقاتی و فساد اخلاقی و سیاسی به وفور در آن مشاهده می‌شود. سائوپائولو، نیویورکی دیگر برای مکس است.


GS: نسخه‌های پیش ریشه‌ای بسیار قوی در سبک و جو Noire و غم انگیز داشتند. ولی این تریلر نشان می‌دهد که گویا شما از این موضوع پیروی نمی‌کنید، درست است؟

JB: خیر! خیر، این صحیح نیست. بازی در زمینه‌ی داستان، گیم پلی و ویژگی‌های بصری کاملاً به نسخه‌های قدیمی خود وفادار است، هر چند که آپدیت و به روز شده است تا با بازی‌های روز هم سطح شود. در مورد ما، القای جو Noire در قالب مکان نیست (و اگر هم اینطور بود، آن مکان قطعاً لوس آنجلس خواهد بود نه نیویورک) ولی در مورد ویژگی‌های بصری، داستان و کاراکتر می‌توان گفت که بازی کاملاً از پیچدگی‌های فراوان در خط داستانی برخوردار است و حس فساد و تباهی را به بازیکن متنقل می‌کند. بله بازی از چهره‌ی برفی، سرد، خیس و فاسد نیویورک خارج شده و به مکانی کاملاً متفاوت از نظر آب و هوایی و به همان اندازه فاسد و خطرناک منتقل شده است، ولی من فکر نمی‌کنم این دو تفاوت زیادی با هم داشته باشند.
هدف از این تریلر این بود که در کنار تم داستانی بازی با کاراکتر مکس تو این نسخه نیز بیشتر آشنا بشیم. وفادار موندن به ویژ‌گی‌های اصلی مکس یکی از تمرکز های اصلی و عمده ما بود، و این حقیقتاً چیزی است که ما با Remedy در طول مراحل ساخت صحبت کرده‌ایم، و آنها نیز از کار ما به شدت حمایت کردند.
هنگامی که در آینده از بازی بیشتر نشان دادیم، شما شاهد خواهید بود که بازی زیاد از اون جو Noire و خاص خود دور نشده است، ما چیزی را ایجاد کرده‌ایم، که فکر می کنیم تعبیری از Noire کلاسیک است. Noire خیلی فراتر از فقط محیط است.
جو و تم همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی هایی است که Max Payne را منحصر به فرد ساخته است. در طول ساخت بازی، ما همیشه سعی کرده‌ایم تا عناصری را که موجب محبوبیت Max Payne شدند را حفظ و آنها را به تکامل برسانیم. Max Payne با استفاده از Bullet Time، Gunplay فیلم‌های هنگ کونگی را وارد صنعت گیم کرد طوری که تا آن زمان حتی نمونه چنین کاری هم انجام نشده بود. گاهی اوقات این ویژگی فراتر از یک عنصر اصلی برای Max Payne بود حتی فراتر از جو Noire حاکم...
این یک اکشن فیلم گانه است. ما واقعاً سخت کار کردیم تا این ویژگی را تازه و نونوار کنیم. گیم پلی تنها قسمت منحصر به فرد و تازه نبود، روایت عالی داستان توسط خود مکس و استفاده از از گرافیک Novel در کات سنس ها عناصر مهم و اساسی دیگر Max Payne بودند. تمامی این ویژگی‌ها و دیگر عناصر مهم نسخه‌های پیش به شکلی دیگر در Max Payne 3 وجود دارند. هر چند که این ویژگی‌ها کامل و به روز شدند و جای تعجب داشت اگر تکمیل و به روز نمی‌شدند زیرا گاهی اوقات چیزی که در سال 2003 بی نظیر بوده است در سال 2011 زیاد عالی جلوه نمی‌کند. مکس همیشه تعادل سینماتیک خوبی بین گیم پلی و انجام حرکات خاص خودش داشته است، و ما به سختی تلاش کردیم تا این حالت حفظ شود.


GS: در تریلر پخش شده از بازی شاهد تفاوت‌های عمده‌ی ظاهری مکس پین 3 از نسخه‌های پیشین هستیم. بر خلاف گذشته در این نسخه شاهد استفاده از رنگ‌ آمیزی‌های روشن‌تری هستیم که جو بازی را متنوع‌تر از گذشته نشان می‌دهد. جوی که در نسخه‌های پیشین به نیویورک و اطراف آن محدود بود ولی حالا در سائوپائولو و جنگل‌های آن دنبال می‌شود. در این مورد توضیحی دارید؟

JB: وقتی ما تصمیم گرفتیم لوکیشن اصلی بازی سائوپائولو باشد، به تمام اصول دو نسخه‎ی پیشین پایبند بودیم. سائوپائولو بزرگترین شهر نیمه‌ی جنوبی کره‌ی زمین به شمار می‌رود و پتانسیل تبدیل شدن به شهری تاریک، کثیف و غم‌آلود را به‌اندازه‌ی نیویورک داراست. اکثر قسمت‌های این شهر بزرگ شبیه‌سازی شده‌اند و هدف ما از این کار آشنا ساختن شما با قسمت‌های مختلف سائوپئولو است. داستان بازی ممکن است شما را به نقاط بالای شهر ببرد و با بزرگترین و پولدارترین افراد دنیا آشنا سازد. ممکن است در جایی از داستان ملزم به تغییر مکان به پایین‎ترین و ملاقات با فقیرترین افراد شهر هم شوید.
ممکن است سائوپائولو در روز رنگارنگ و متنوع به نظر برسد ولی در شب همه‌چیز متفاوت است. بازی هویت خود را حفظ کرده و مانند همیشه تاریک و پیچیده به نظر می‎رسد. تنها چیزی که تغییر کرده داستان بازیست. داستانی که اکنون بخشی از آن در روز اتفاق می‌افتد. دلیلش هم این است که ما می‌خواستیم داستانی خلق کنیم که طبیعی‎تر از گذشته به نظر برسد و مانند گذشته در یک شب طولانی آغاز و در همان شب خاتمه نیابد! گرچه مراحل تاریک و پیچیده در کنار باران طرفداران تاریکی و لوکیشن‌های خیس را تا حد زیادی ارضا خواهد کرد.
سائوپائولو در پشت پرده داستان‌های جذابی برای مخاطبان خواهد داشت. ثروتمندان با دارایی‌های وسیعشان در کنار جوامع فقیر که بوسیله‌ی نیروهای امنیتی مراقبت می‌شوند به انجام تفریحات مختلفشان می‌پردازند. عده‌ی زیادی بین این دو دسته گیر کرده‌اند. باید به پلیس‌ها و مردان قانون اعتماد کنند یا ثروتمندان که با معامله‌های میلیاردی انواع مواد مخدر مختلف به اینجا رسیده‌اند؟
تاریکی و آشوب در سطح شهر اعصاب آشفته و خراب مکس را بیش از پیش خرد می‎کنند. در کنار آن‎ها مکس خود را در برخی مناطق زیبای برزیل بیشتر می‌شناسد و آرام‌تر می‌شود. مکان‎هایی که سال آینده اطلاعات بیشتری از آن‎ها را فاش خواهیم ساخت.


GS: اولین تصاویر منتشر شده از بازی مکس را بدون مو نشان می‌داد، ولی تریلر به وضوح تصویری متفاوت از مکس را نمایش داد. چرا مکس موی سر خود را می‌تراشد؟

JB: در حالی که چندین سال گذشته است، مکس نسبت به گذشته چندان پیر نیست، و صحنه‌ای که مکس موی سر خود را می‌تراشد دقیقاً در نقطه اوج داستان که به نحوی شبیه صحنه‌های نسخه‌های پیش است، رخ می‌دهد. در این موقعیت، مکس کاملاً کنترل خودش را از دست داده است. مکس همیشه به عنوان یک مرد عصبی توصیف شده است و اکثراً با موقعیت‌های سختی مواجه شده که از کنترل وی خارج بودند. در لحظه‌ای از اوج نا امیدی، تصمیم می‌گیرد که بهترین راه مقابله با دشمنانش تغییر دادن ظاهرش است. حال اینکه انگیزه وی عقلانی است یا احمقانه، او آماده‌ی جنگدین با دشمنانش است! مکس احتمالاً رنج دیده ترین قهرمان بین قهرمان‌های بازی هاست، و ما واقعاً می‌خواهیم تاثیر تمامی این خصوصیات را بر شخصیت سخت و قدرتمند ولی تنهای مکس نشان دهیم و این که چطور این خصوصیات روی رفتار او نیز تاثیر گذاشته است.


GS: ممنون از این که وقت تان را در اختیار ما قرار دادید.

 

CoD: Modern Warfare 3 | موسیقی رسمی بازی

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 28 آبان 1390, 09:40 ب.ظ

سلام
این هفته با عنوان MW3 در خدمت دوستان هستیم.
در قسمت سوم از سری MW ما شاهد همکاری Brian Tyler با Infinity Ward هستیم.
در مورد سوابق کاری Tyler می توان به عناوین مشهور هالیوودی همچون  Constantine و The Fast and the Furious و The Final Destinationو Rambo اشاره کرد.
همچنین او در صنعت بازی های رایانه ای با 2 عنوان Far Cry 3 و Need for Speed: The Run شناخده شده دوست داران گیم نیز هست.
 
Artist: Brian Tyler
Album: Call of Duty: Modern Warfare 3
Year: 2011
Bit rate: ~ 256 kbps
  
07 Heroes
احتمال عرضه ی Bully 2 قوت گرفت

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 28 آبان 1390, 09:36 ب.ظ

ماه قبل جشن 5 سالگی عنوان Bully برای کنسول Ps2 برگزار شد. عنوان Bully یکی از عناوین محبوب راکستار بود که نزدیک به سه سال بعد بارها بر روی کنسول های مختلفی نظیر Wii و Xbox 360 عرضه شد و در همان سال ها نسخه ی پورت شده ای نیز برای PC در نظر گرفتند. بعد از نزدیک به سه سال که صحبت های زیادی از Bully شد دیگر خبری از آن نشنیدیم و همگی عرضه ی دنباله ای برای این عنوان را شایعه می دانستند. نباید فراموش شود که در طی این سال ها، راکستار بسیار مشغول بوده است و عناوین متعددی را نظیر RDR، Midnight،GTA IV و ... منتشر کرده است. سازنده ی عنوان Bully، شعبه ی ونکوور راکستار است که در اکنون مدت های طویلی می باشد که فرنچایز محبوب و مشهور Max Payne 3 را در دست ساخت دارد. به نظر می رسد که هدف بعدی این استودیو پس از عرضه ی Max Payne، ساخت دنباله ی جدیدی برای Bully باشد. البته با توجه به پیشینه ی راکستار مطمئناً نباید از انتشار دنباله ی Bully نا امید می شدیم. Max Payne 2 در سال 2003 عرضه شد و حال دنباله ی آن را نزدیک به هشـــت سال بعد از آن عرضه خواهد شد و یا عنوان Read Dead Revolver که دنباله ی Redemption آن شــش سال زمان برد که منتشر بشود. مرد شماره ی یــک شرکت راکستار، آقای دن هاوسر در این باره اظهار نظر کرده است : "در واقع ما مدتی است که در حال ساخت Max Payne 3 هستیم، همانطور که مطلع هستید ما از لحاظ استودیو و زمان بندی بسیار محدود هستیم و در کنار آن بازی های زیادی هم مانده است که بسازیم. ما بیشتر دوست داریم پس از آن که بازی خود را عرضه کردیم برای ساخت دنباله ی آن چندان عجله نکنیم چون این کار به ما کمک می کند که با تمامی نقاط قوت و ضعف بازی آشنا شویم و بهترین ها را برای ادامه ی آن به کار ببریم. اگر بخواهم شفاف بگویم، فعلاً با Max سرگرم شوید و ببینید چه کاری میتوانید با او انجام دهید تا بعداً در مورد Bully هم تصمیم بگیریم."
نزدیک به دو سال پیش آقای شان لی، یکی از موسیقی سازان Bully اعلام کرد که در حال کار بر روی آهنگ های نسخه ی دوم بازی است، گفته ای که سریعاً توسط راکستار تبدیل به یک شایعه ی بی در و پیکر شد.
Assassin's Creed: Revelations | پروازی به بلندای حقیقت

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 28 آبان 1390, 09:36 ب.ظ

عقاب پیر، بر فراز صخره ای بلند نشسته است و با چشمان تیز بینش، منظره ی کوهستانی زیر پایش را میکاود. در تمام زندگی، طعمه ای نبوده که از چنگال بی رحم وی در امان باشد و قله ای نبوده که سنگینی قدومش را لمس نکرده باشد. عقاب کهنسال اما، خسته و افگار از عمری شکار کردن و شکار نشدن، به فکر پرواز نهایی است، پروازی به بلندای حقیقت، به قله ی سر به فلک کشیده ی حقایق. بال هایش را از هم می گشاید، چنگال نیرومندش صخره را همچون خشتی حقیر خرد می کند و چون تیری از چله ی کمان رها می شود. هیچ چیز نمی تواند مانع آخرین پرواز " اتزیو آودیتوره " و رسیدنش به میراث معنویش شود، میراثی با ارزش و باستانی از بزرگمردی که آوازه اش در تالارهای تو در توی تاریخ پیچیده است. آری، پایان کار عقاب پیر جایی است که حقایق آشکار می شوند ... Assassin’s Creed : Revelations آخرین اسپین آف از عنوان AC2 است که فرجام کار الطیر ابن لا احد و اتزیو آودیتوره، این دو مرشد بزرگ قاتلان را به نمایش می گذارد و آغاز کننده ی راهی می شود تا در نسخه های بعدی این سری، با کاراکتری جدید و در دوره ی زمانی دیگر، داستان پایان دنیا و تلاش های دزموند مایلز را برای جلوگیری از وقوع این پدیده را نظاره گر شویم. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت.
Killzone جدید در دست ساخت

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 28 آبان 1390, 03:58 ب.ظ

استودیوی بازیسازی Guerrilla در حال ساخت نسخه چهارم سری بازی های Killzone است. همچنین به نظر می رسد که این بازی برای کنسول PS4 در دست ساخت است. بر اساس اطلاعاتی که Edge منتشر کرده، یکی از استودیوی های Sony کار ساخت بازی برای کنسول PS3 را کنسل کرده است و در حال ساخت بازی برای کنسول PS4 است. به نظر می رسد که استودیوی بازیسازی Guerrilla این استودیو باشد.

 
 
دانلود بازی Uncharted 3 برای PS3

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 27 آبان 1390, 09:22 ب.ظ

اینکه Uncharted 3 یک شاهکار است نباید چیز عجیبی برای شما باشد.بازی اول یعنی Drake’s Fortune برای گرافیک زیبا و سبک سوم شخص ماجراییش برای PlayStation 3 معروف و محبوب شد.Uncharted 2: Among Thieves نیز با اضافه کردن مالتی پلیر و بهبود بازی قبلی، یکی از بهترین بازیهای سال ۲۰۰۹ شد.Naughty Dog، سازنده بازی از آن بازی به بعد، دو سال برای نسخه سوم وقت گذاشته تا داستانی بزرگتر عرضه کن و اشکالات بازی قبلی را نیز بهبود بخشد.یکی از انتقادهایی که به Uncharted 2 گرفته میشد این بود که بازی بسیار شبیه به بازی اول ساخته شده بود و بعضی آن را نمی پسندیدند. داستان Uncharted 3 آشناست.در این بازی نیز همان بازیگران با حضور قهرمان داستان، Nathan Drake، و استادش، Victor Sullivan یا Sully حضور دارند و داستان هم درباره پیدا کردن شهر گمشده است، قبل از اینکه آدم بدهای داستان به آن دست پیدا کنند.اما همانند بازیهای قبلی تکراری نیست.بزرگتری نقطه قوت Uncharted 3 غیر قابل پیش بینی بودن آن است. از شروع بازی و دعوا در بار که سیستم جدید مبارزه را معرفی میکند تا گفت و گوی میان Katherine Marlowe و درِیک که اساس داستان این سری را تغییر میدهد، ادامه داستان را نمیتوان حدس زد.Naughty Dog از فرمول داستانی خیانت در دو بازی قبلی فاصله گرفته و روی روابط ناتان و سالیوان تمرکز کرده است.بازی شما را به نقاط آشنای Uncharted که از آن انتظار دارید میبرد، و یکباره جهت داستان را تغییر میدهد. برای ادامه توضیحات بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. شما از هم اکنون این بازی را می توانید به صورت رایگان و بالینک مستقیم برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

|نسخه فشرده بازی با حجم ۲۹ گیگابایت ، بدون مشکل چپتر ۹ و ۱۱ و قابلیت اجرای Journal|

|قابل اجرای بر روی کنسول های دارای هک Kmeaw CFW 3.55|

 

uncharted 3 cover small دانلود بازی Uncharted
 3 برای PS3

 

گیم پلی بازی همچنان حول محور بالا رفتن از دیوارها و شلیک به دشمنان است اما بهبودهایی نیز صورت گرفته.نبردهای تن به تن (melee) بسیار مناسب طراحی شده اند.حرکت مشکل دار مخفیانه در Uncharted 2 از بازی حذف شده است.حرکت در مراحل و پناه گرفتن تکراری نیست چون سازنده بازی بسیار تلاش کرده تا گیم پلی بازی را با داستان آن ترکیب کند، و با گرافیک فوق العاده و سینماتیک های میان بازی زیبا، همه ی زوایای آن را زیباتر جلوه دهد.نتیجه نهایی بازی است که فراتر از فشار دادن چند کلید و حرکت دادن کاراکتر بازی است.Uncharted 3  یک پکیج کامل از همه چیز است.
وقتی که صحبت از بهترین بودن Uncharted 3 میشود، فقط برای جنگها، پرتاب نارنجک یا جمع آوری ۱۰۱ گنجینه بازی نیست.صحبت از قسمت بی نظیر بازی است که درِیک تنهاست و کاملاً گم شده است.او بسیار نا امید و غمگین است و شما خود را همراه او میبینید.شما او را در این سفر حرکت میدهید و وقتی که پای او از جایی میلغزد یا نا امیدانه دنبال پناهگاه میگردد، خود را همراه با او احساس میکنید.

این سری است که Naughty Dog چهار سال گذشته روی آن کار کرده است.بازیکنان، بازیگران Uncharted را میشناسند.خیلی ها شوخیهای بین درِیک و سالی، روابط عاشقانه Elena و درِیک یا لحظاتی که دریک بر سر خود فریاد میزند را دوست دارند.Naughty Dog دنیایی را در بازی خلق کرده که بازیکنان خود را آشنا با آن احساس میکنند اما این احساس خسته کننده نیست.سازندگان چیزهایی را به داستان بازی اضافه میکنند که رابطه استاد و شاگردی را به سطح تازه ای میبرد.آنها از فلاش بک ها استفاده میکنند، قید و بندها را زیر پا میگذارند و کاری میکنند که ما ترس های کاراکتر را احساس کنیم.

داستان بازی و باورپذیری آن و ارتباط با بازیکن، از خوش ساخت بودن آن است.برای سومین بار، بازیِ شخصیت های داستان، عالی است.رابطه بین آنها داستان بازی را طوری بیان میکند که مجذوب آن میشوید.از زد و خوردهای معمولی گرفته تا لحظاتی مثل جدال بین دو عاشق.موزیک بازی نیز به برجسته کردن آن کمک میکند.گرافیک بازی بهترین در نوع خود محسوب میشود، صحنه هایی مثل ماسه هایی که بین موهای درِیک رفته، شعله های آتش یا نور خورشید که چشم نواز هستند.

غیر از قسمت داستانی بازی، قسمت مالتی پلیر نیز وجود دارد.Uncharted 2 قسمتهای رقابتی و co-operative را برای سری معرفی کرد و Uncharted 3 آنها را بهبود داده تا عنوانی خاص را عرضه کند.مِنو دارای همان آیتمهای آشناست، team deathmatch، capture the flag و …اما Naughty Dog دو سیستم جایزه ای به نام Boosters و Kickbacks را برای لذت بخش تر کردن این قسمت نیز اضافه کرده است.

برای خیلی ها، قسمت مالتی پلیر برای Uncharted 3 چیز جدیدی نیست چون نسخه بتا را بازی کرده بودند.اما هنگامی که نسخه نهایی بتا از مالتی پلیر منتشر شد، خیلی ها به آن اعتراض کردند.چرا که سازنده، سیستم صدمه ای را که به بازیکن با گلوله وارد میشد را تغییر داده بود.Naughty Dog نیز به این اعتراض ها گوش کرد و این سیستم را به حالت قبلی که در اولین بتا منتشر شده بود، باز گرداند.این نشان از تعهدی است که Naughty Dog به جامعه مالتی پلیر خود دارد.سازندگان بازی را میسازند که مردم از آن لذت ببرند، پس به نظرات توجه میکنند و عمل میکنند و همین باعث میشود که بازیکن به پیشروی بیشتر و گرفتن درجه بیشتر ترغیب شود.Naughty Dog تاکنون از مالتی پلیر Uncharted 2 نیز پشتیبانی میکند و قصد عرضه هفت DLC رانیز برای مالتی پلیر Uncharted 3 دارد.

دانلود در ادامه ی مطلب

دانلود بازی Batman Arkham City برای XBOX360

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 27 آبان 1390, 09:16 ب.ظ

یکی از برترین عناوین E3 امسال Batman: Arkham City بود و ما واقعاً تغییرات بزرگی را در دنباله این بازی نسبت به قبل مشاهده کردیم. اخیراً نمایشی از بازی پخش شده که ما شخصیت هایی مثل Catwoman ،Two Face و Joker را در آن مشاهده می کنیم. در ابتدا بازی، چند خلافکار را نشان می دهد که قصد باز کردن یک گاوصندوق را دارند. این خلافکارها لباس هایی عجیبی به تن دارند، طوریکه نصف لباس آن ها سالم و نصف دیگر آن به نظر سوخته است و ماسکی که به صورت هم دارند، همینطور است. یکی از آن ها می پرسد: "پس کی رئیس میاد؟" دیگری جواب می دهد: "به زودی" اما این رئیس چه کسی است؟ مسلماً با مشاهده این لباس ها معلوم است که آن ها افراد هاروی دنت (Harvey Dent) و یا همان Two Face هستند که نصف بدن و صورتش سوخته و نیمه دیگر آن سالم است. آن ها نگران این هستند که ممکن است هر لحظه Batman به آن ها حمله کند که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه ای می آید و ما سایه صورت Batman را مشاهده می کنیم. اما در همان لحظه، صدای یک زن شنیده می شود و ما Catwoman را مشاهده می کنیم و از همین جا گیم پلی شروع می شود و شما باید در نقش Catwoman حساب خلافکارها را برسید. واقعاً نمی توان مبارزات Arkham City را از طریق نوشته شرح داد، چون وقتی با چشم هم آن را نگاه می کنید، باورش سخت است.

|نسخه نهایی COMPLEX بازی به صورت Region Free با فرمت ISO|

 

Batman arkham city cover small 
دانلود بازی Batman Arkham City برای XBOX360

 

Rocksteady تعداد دیوانه واری فنون چندضرب و حرکات رزمی برای هر شخصیت طراحی کرده و خیلی کم پیش می آید که یک سری فنون چندضرب تکراری را مشاهده کنید. حتی در بعضی مواقع می توانید حساب سه نفر را در یک زمان برسید و به لطف شلاق Catwoman می توانید از فاصله دور هم به دشمن ضربه بزنید. مکانیزم مبارزات همچنان همانند قبل بر مبنای سیستم حمله و ضد حمله است که ما چنین سیستم مبارزه ای را در Assassin's Creed هم مشاهده کرده ایم و ضد حمله ها در حقیقت یک سری ضربات تمام کننده بسیار جذاب هستند.

Catwoman تمام دشمنان را از پا درمی آورد، ولی اگر فکر کردید که او همانند Batman قصد نجات Gotham City را دارد، اشتباه کردید، چون او با باز کردن در گاوصندوق یک کارت حافظه کوچک را برمی دارد و در همین لحظه دست سوخته ای در حالیکه اسلحه ای به سمت سر Catwoman نشانه گرفته، در صفحه ظاهر می شود و در همینجا دمو به ۲۴ ساعت بعد می رود. در صحنه بعدی، ما Batman را بر فراز شهر برفی Gotham می بینیم. نمایی خیره کننده پیش رو قرار دارد. Draw to Distance باور نکردنی در کنار جزئیات خیلی ریز شهر و دانه های برف که می بارند، گرافیک خیره کننده ای را از Arkham City نشان می دهد. رنگ مشکی و زرد، دو رنگ اصلی بازی هستند که در ترکیب با هم نوعی فضای Noir و کلاسیک به وجود می آورند. رنگ مشکلی از تاریکی موجود در شهر صحبت می کند و رنگ زرد که حاصل از نور چراغ هاست، حاکی از هرج و مرج و شلوغی است.و

دانلود در ادامه ی مطلب

دانلود بازی جدید شهرسازی Cities XL 2012

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 27 آبان 1390, 01:58 ق.ظ

▐نسخه سالم و معتبر Reloaded + کرک  ▐

.•● برای اولین بار در بین سایت های ایرانی ●•.

امپراطوری مدرن خود را بسازید و یک شهردار موفق باشید. بازیCities XL 2012 زیبا نسل جدید از بازی های شهرسازی است، که به شما این امکان را میدهد تا شهرهای خود را در نقشه های سه بعدی و واقعی بسازید و به عنوان شهردار و یک شهرساز حرفه ای عمل کنید. بیش از ۱۰۰۰ ساختمان و سازه و ۶۲ نوع نقشه در اختیار دارید که ۳۰۰ ساختمان و ۱۵ نقشه آن، جدید و مختص این نسخه می باشد. آزادی و نامحدود بودن بازی این امکان را به گیمر می دهد که به راحتی شهر و یا شهرستان مورد نظر خود را بنابه سلایق خود آماده کند. به عنوان یک شهردار مجازی و وظیفه شناس باید تمامی اصول و نکات لازم برای ایجاد یک شهر اعم از ساخت راه ها و جاده های شهری مناسب برای حمل و نقل آسان و کنترل ترافیک، ارائه خدمات اجتماعی، محل های تفریحی و حتی مجتمع های مورد نیاز مردم و … را برای شهروندان خود محیا کنید. امکان معاملات و صادرات بین شهری را نیز در اختیار دارید و می توانید به مساحت شهر خود بیافزایید. بازی از گرافیکی فوق العاده ای بهره می برد و گیم پلی منحصربفردی آن را همراهی می کند و این نشان می دهد که کمپانی Monte Cristo این بار نیز قصد در توسعه دنیای مجازی خود نیز دارد. هم اکنون می توانید این بازی زیبا را برای اولین بار در بین سایت های ایرانی از وب سایتمادریافت نمائید. 

تریلر جدید Maxpayne 3 و نمایشی از انیمیشنهای حرکات بدن و هرفگیری و . . .

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 27 آبان 1390, 01:57 ق.ظ

به نام خدااولین ویدیو از طراحی تکنیکی Maxpayne 3 منتشر شد.این ویدیو طراحی تکنیکی انیمیشنها و حرکات بازی که طبق گفته ی Rokstar طبیعی تر شدن حرکات را شامل میشود.همچنین این تریلر هرف گیری و تیراندازی های بازی که بسیار روی آنها مانور داده شده به همراه هشو مصنوعی دشمنان را نشان میدهد.این بازی ماه March برای PC, PS3, and Xbox 360 عرضه خواهد شد.

این تریلر را از لینک زیر ببینید یا دانلود کنید :


http://www.gamersyde.com/stream_max_...-24951_en.html
دانلود رایگان بازی The Elder Scrolls V - SKYRIM

تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 26 آبان 1390, 03:54 ب.ظ

دانلود رایگان بازی The Elder Scrolls V - SKYRIM

نام بازی: The Elder Scrolls V - SKYRIM
پلتفورم : PC / Windows
ژانر:action RPG
تاریخ انتشار جهانی : 11 November 2011
تاریخ انتشار در آمریکا : 11 November 2011
تاریخ انتشار در اروپا : 11 November 2011
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: Russian, English
فرمت ایمیج: ISO
ناشر: Bethesda Softworks
مد بازی : single player
حمایت توسط : Bethesda Softworks
درجه بندی سنی : +16
قابلیت آنلاین:دارد

نسخه کامل از بازی فوق العاده زیبای The Elder Scrolls V Skyrimرا برای دانلود آماده کرده ایم . این بازی توسط کمپانی Bethesda Softworks ساخته و حمایت شد . The Elder Scrolls V Skyrimانتشار آخرین عنوان از این سری فوق محبوب،The Elder Scrolls IV: Oblivion به بیش از ۵ سال پیش برمی گردد.آبلیویون در زمان انتشارش بر روی پلتفرم های PC و Xbox 360 با استقبال گسترده بازیبازها روبرو شد و به نحوی توانست احیا کننده ژانر نقش آفرینی باشد.آبلیویون چه از نظر تجاری و چه از دید منتقدین موفقیت بزرگی برای Bethesda بود و توانست تا پایان سال ۲۰۰۶ به فروشی بالای ۳ میلیون نسخه دست یابد.در پایان سال،Spike TV آن را به عنوان بهترین بازی سال برگزید و علاوه براین،بازی از نگاه سایت های مطرحی چون IGN،۱UP،Gamespot و GameSpy به عنوان بهترین نقش آفرینی ۲۰۰۶ انتخاب شد. داستان بازی ۲۰۰ سال بعد از Oblivion در سرزمین The Old Kingdom of the Fatherland یا همان Skyrim اتفاق می افتد( اسکایریم اولین مکانی در قاره Tamriel هست که انسان ها در ان اقامت گزیده اند هنگامی که انسان های به این سرزمین امدند Elf ها در این سرزمین حکمرانی میکردند و اجازه زندگی به انسان ها را در اسکایریم دادند اما بعد از پیشرفت انسان ها Elf ها وجود انسان ها در این سرزمین را به ضرر خود دیده اند و تصمیم گرفتند که تمام انسان هایی را که در این سرزمین زندگی میکردند را قتل عام کنند اما وقتی که به انسان ها حمله کردند نه توانستند تمامی ان ها را قتل عام کنند و سه نفر توانستنند از دست ان ها فرار کنند که بعد ها ان سه نفر که شامل  Ysgramor و دو پسرش میباشد به سرزمین قبلی خود برگشته و با ارتشی ۵۰۰ نفری به Elf ها حمله کرده و تمامی ان ها را به قتل رساندند و اولین امپراطوری خود را در این سرزمین بنا کردنند از ویژگی های سرزمین اسکایریم میتوان به سرد و کوهستانی بودن ان اشاره کرد که در قسمت های شمالی ان تعداد زیادی گرگنما زندگی میکنند و در غرب این سرزمین به دلیل هموارتر بودن ان نسبت به بقیه قسمت ها جمعیت بیشتری از انسان ها در انجا ساکن شده اند  که شامل پنج شهر بزرگ میشود) حال با مرگ اخرین پادشاه اسکایریم Elf ها دوباره قدرت گرفته اند و به جنگ و کشتار با انسان ها پرداخته اند جنگ بزرگ داخلی در حال وقوع میباشد درحالی که اژدهایی به نام Alduin که در قدیم گفته شده بود که یک روز پیدایش میشود از خواب بیدار شده است شما که در نقش اخرین بازمانده از نسل  اژدها زاده در بازی حاضر میشوید و باید به کمک همراه و راهنمای خود یعنی Esbernبه بازی ادامه دهید...

دانلود رایگان بازی The Elder Scrolls V Skyrim به همراه تعدادی پیش نمایش در ادامه مطلب....


دانلود رایگان بازی پرندگان خشمگین Angry Birds Rio v1.2.2

تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 26 آبان 1390, 03:52 ب.ظ

دانلود رایگان بازی پرندگان خشمگین Angry Birds Rio v1.2.2

نام بازی: Angry Birds Rio v1.2.2
پلتفورم : pc
ژانر:اول شخص تیرانادازی
سال انتشار: March 4, 2011
نوع  فایل : کامل
زبان: Russian, English
فرمت ایمیج: EXE
ناشر: Rovio Mobile
حمایت توسط : Rovio Mobile
درجه بندی سنی : +3
قابلیت آنلاین:دارد

Angry Birds Rio جدیدترین نسخه از سری بازی های فوق العاده زیبای پرندگان خشمگین هست که در تاریخ 4 مارچ سال 2011 میلادی توسط کمپانی Angry Birds Rio ساخته و منتشر شد. پرندگان خشمگین (به انگلیسی: Angry Birds) یک بازی ویدیویی فکری، ساختهٔ راویو موبایل، که در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت چیلینگو برای پلی‌استیشن همراه و ویندوز منتشر شده‌است.در این بازی، بازیکنان چندین پرنده را به وسیله یک تیر کمان به سمت سازه‌هایی‌ پرتاب میکنند، با هدف اینکه خوک‌هایی‌ که درون آنها پناه گرفته اند را نابود کنند. این بازی در سال ۲۰۰۹ در اپل آی‌او‌اس منتشر شد. ۱۲ میلیون کپی از این بازی از اپ استور خریداری شده است. Angry Birds Rio v1.2.2 نسخه ای دیگر از سری بازی های پرندگان خشمگین میباشد که در طی آن پرندگان خشمگین دستگیر و در قفس زندانی شده اند و از راهی به ریو منتقل شده اند.آنها دوستان جدید خود را ملاقات می کنند و با همکاری یکدیگر در پی فرار از یک انبار متروکه به جنگل سبز میباشند.
دانلود رایگان بازی Angry Birds Rio v1.2.2 به همراه تعدادی پیش نمایش در ادامه مطلب...
 


دانلود رایگان بازی فوق العاده زیبای Gran Tursimo 5

تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 26 آبان 1390, 02:48 ب.ظ


COD boxshot.jpg
این بازی بزرگترین بازی ماشین رانی تاریخ با حجم  GB20  برای اولین بار در تاریخ سایت های دانلود ایرانی قرار گرفته است.
این بازی در احصار کنسول سونی PS3 است. PC داران قادر به دانلود این شاهکار تاریخ نخواهند بود.

بزگترین بازی ماشین سواری تاریخ
بهترین نمونه گرافیکی چند سال اخیر
به عکس های بازی خیره شوید تصور خواهید کرد که اصلا بازی در کار نیست!!! این که فیلم است !!!

سازتده : Polyphony Digital
ناشر : SCEA
تاریخ انتشار :Nov 2, 2010
سبک : Racing
پلتفرم:PS3
امتیاز از سایت های مختلف:

VideoGamer                           8/10
1 UP                                     -A
Cheat Code Central                 4.8/5
Game Informer                       9/10
PlayStation LifeStyle                10/10
Eurogamer                             9/10
IGN                                       8.5/10
Kikizo                                     8/10
Computer & Video Games UK    8/10
GamePro                                4.5/5 
تا حالا فکر کرده اید که بزرگترین سازنده بازی های ماشین رانی کدام شرکت یا کدام محصول است .به نظر بنده و بسیاری از نگارنده ها و نویسنده های بزرگ بازی در خارج و داخل سری Gran Turismo 5 
  را بهترین ،بزرگترین و محبوب ترین سری بازی های متشین رانی می دانند.در اینکه گرن توریسمو یکی از بهترین بازی های ماشین رانی تاریخ محسوب می شود که شکی وجود ندارد ولی اینکه بهترین باشد کمی جای بحث دارد که بعضی قوبل و بعضی دیگر که تعدادشان به مراتب کمتر است قبول ندارند.همه کسانی که Ps2  داشته اند Gran Turismo 4 را تجربه کرده اند و از لحظه لحظه بازی آن لذت برده اند .بعد از تقریبا 7 سال از عرضه نسخه 4 بازی نسخه 5 گرن توریسو هم برای PS3 وارد بازار شد و تکان فوق العاده به بازار داد.همه گیمر ها دیگر از تاخیر های متعدد و وعده های پی در پی سازندگان به تنگ آمده بودند که بالاخره در E3 2010 تاریخ سرمی انتشار بازی مشخص شد و تواست امتیاز 88% از اسیت GameRanking را از آن خود کند ،این نکته را هم اضافه کنم که هنوز سایت های بسیاری به بازی امتیاز نداده اند.
Gran Turismo 5 برای اولین بار در E3 2006 معرفی شد و تا سال 2008 از آن خبری نشد ، تااینکه در آوریل 2008 یامائوچی اعلام کرد 150 نفر به مدت سه سال است که بروی Gran Turismo 5 کار می کنند و بازی رو به اتمام است. بار بعدی در E3 2009 یک تریلر کوتاه از این بازی به نمایش گذاشته شد و وجود مسابقات WRC و ناسکار تایید شد. بعد از مدتی کوتاه یامائوچی در مصاحبه ای با یوروگیمر اعلام کرد ساخت Gran Turismo 5 تمام شده است و ما در هر زمانی بخواهیم ، می توانیم بازی را منتشر کنیم.بار دیگر یامائوچی در TGS 2009 گفت 65 درصد بازی تکمیل شده است و ما در حال کار بروی آن هستیم !
با این حال بازی تاکنون تاخیر خورده .یامائوچی بعد ها اعلام کرد هزینه ی ساخت Gran Turismo 5 تاکنون 60 میلیون دلار (تقریبا 50 برابر هزینه ی ساخت Gran Turismo در سال 1997 ) بوده است ! !
Gran Turismo 5 با داشتن لیسانس مسابقات World Rally Championship,Nascar,Indy Racing,Super GT کامل ترین ریسینگ ساخته شده خواهد بود.در این بازی بیش از 1000 خودرو و 70 جاده ی مختلف در 20 کشور دنیا وجود خواهد داشت.دموی قابل بازی و عمومی Gran Turismo 5 در 17 دسامبر 2009 بر روی شبکه ی PSN قرار گرفت که این دمو دارای دو خودرو NISSAN 370Z و TUNED NISSAN 370Z بود و در Indianapolis صورت می گرفت .دموی Gran Turismo 5 با حجم 219 مگابایت تنها حالت Time Trial قابل بازی بود از این رو اطهار نظر در رابطه با بازی از روی دموی کار دشواریست.
برای توضیحات کاملتر و مشاهده عکس های بینظیر بازی به ادامه مطلب بریود.
توجه:لینک های دانلود تا 1 ماه از همین تاریخ بر روی سرور خواهد بود.
دوستان این نکته را توجه کنند که اگر بازی را دانلود کردند باید تا هک جدید منتظر بمانند تا بتوانند بازی کپی را انجام دهند ،در حال حاضر بازی های کپی بر روی PS3 اجرا نمی شود.
دانلود رایگان بازی Assassins Creed Revelations

تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 26 آبان 1390, 02:42 ب.ظ

دانلود رایگان بازی Assassins Creed Revelations

نام بازی: Assassins Creed Revelations
پلتفورم : Microsoft® Xbox 360
ژانر:اول شخص تیرانادازی
تاریخ انتشار جهانی : 15 November 2011
تاریخ انتشار در آمریکا : 15 November 2011
تاریخ انتشار در اروپا : 15 November 2011
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: English
ناشر: Ubisoft
حمایت توسط : Ubisoft Studios
مد بازی : single / multiplayer
درجه بندی سنی : +18

کیش یک آدم‌کش: افشاگری‌ها (به انگلیسی: Assassin's Creed: Revelations) یک بازی ویدیویی است که  توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته و منتشر  شد، در این بازی شخصیت‌های مشهور بازی‌های قبلی سری کیش یک آدم‌کش همچون الطایر، اتزیو آئودیتوره و دزموند مایلز به‌کار گرفته شده‌اند. این بازی  در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۱ برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز منتشر َد . کنون سال ۱۵۱۱ میلادی است و اتزیو حدودا پنجاه سال دارد (پنجاه و دو).قسطنطنیه (استانبول امروزی)که متشکل از چهار منطقه ی beyazid,imperial,galata,constantin است و در راس آن حکومت کاپادوکیه در اوج قدرت حکومت عثمانی قرار دارد.هنگاهی که اتزیو به قسطنطنیه میرود آنجا را در تصرف تمپلار ها میبیند و برای جنگی بزرگ آماده میشود. گیم پلی بازی تغییرات محسوسی داشته است ،آیتم جدیدی به نام hookblade به بازی اضافهه شده است،در شهر قسطنطنیه ساختمان ها به وسیله ی تناب هایی با یکدیگر ارتباط یافته اند و شما به وسیله ی این آیتم جدید که hookblade نام دارد برای انتقال های سریع استفاده کنید.در دو نسخه ی قبل شما فقط دارای یک نوع بمب(بمب دود) بودید که از آن برای فرار از صحنه و یا از بین بردن دید دشمنان و به قتل رساندن آن ها استفاده میکردید این در حالی است که در revelation شما قابلیت استفاده از ۳۰۰ نوع بمب مختلف را خواهی داشت.دید ویژه که eagle vision نام دارد و شما در نسخه های قبلی برای شناسایی افراد مختلف و دیدن آیتم هایی روی دیوار که با دید معمولی مشاهده نمیشوند از آن استفاده میکردید نیز دچار تغییراتی شده و نام آن به eagle sense تغییر کرده است و شما به وسیله ی این قابلیت میتوانید مسیر دشمنان خود را تخمین زده و آن ها را غافلگیر کنید. assassins creed revelation داستان ezio auditore را دنبال میکند که او در جای پای پدرش یعنی altair گام برمیدارد در یک سفر برای دوباره بدست آوردن پنج مهر که کلید آینده ی assassins creed brotherhood خواهد بود.
ویژگی های دیگر :
-هنرهای کشنده ی اساسینس ها را تیز کنید:خوب بکار ببرید مهارتهای یک کشنده ی خردمند را.این نسخه دارای سلاح های بیشتری است که ezio با آن ها مجهز شده و میتوانید به خوبی از آن ها استفاده کنید.همچنین تاکتیک های حمله بیشتری هم دارد که شامل hookbladeوbomb crafting است همچنین eagle vision در این نسخه به eagle sense تغییر نام داده است.
2-راهنمایی کنید بازگشت به یک افسانه را:acr صفات altair را آشکار خواهد کرد که شخصیت اصلی assassins creed بوده است
3-مهارتتان را در مقابل دوستانتان تجربه کنید:بخش آنلاین نیز در این نسخه برگشته است.با مود های جدید و نقشه های جدید و کاراکتر های جدید.
4-player های جدید در این نسخه موجود است که در قوم و نژاد assassins creed است.
5-شخصیت های جدیدی را در acr ملاقات کنید:به شما گفتیم که او به قسطنطنیه میرود او در آن جا با یوسف تازیم ملاقات میکند که رییس اساسینس ها است،شاهزاده سلیمان:او میخواهد که مشهورترین پادشاه شود،سوفیا سورتو:زن ساده ای است که با ادزیو رقابت میکند و ادزیو به او علاقه مند میشود.
6-به قسطنطنیه سفر کنید:کنترل آن جا را در دست بگیرید. masyaf :قلعه نظامی اساسینس ها هم در آن جا وجود دارد،داستان این بازی در قرن شانزدهم هزمان با امپراطوری عثمانی اتفاق میفتد.

دانلود رایگان بازی Assassins Creed Revelations به همراه تعدادی پیش نمایش در ادامه مطلب... 
صفحات سایت
1 2 3 4


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : hooman spv

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

ابزار وبلاگنویسان
banner 200x600
نظر سنجی

به نظر شما کدام یک از دستگاه های زیر برای بازی بهتر است.پیوند های روزانه
کلمات کلیدی