تبلیغات
اخبار ،دانلود ،آموزش آنلاین بازی کردن بازی ها

بازی های چالش برانگیز سال 2011

تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 1 دی 1390, 10:13 ق.ظ

در سال 2011 بازی های بسیار بزرگی راهی بازار شدند که هر کدام از آن ها می توانستند در نوع خود بسیار سخت و چالش برانگیز باشند و بازیکنان را وادار به گریه کنند! افتادن از صخره در Uncharted 3، کور شدن توسط بازیکن خودی در BF3 یا سوختن تا سرحد مرگ در Super Mario 3D Land می توانند از چالش هایی باشند که بازیکنان، امسال با آن ها مواجه شدند. اگر کمی فکر کنید، به این نتیجه می رسید که شما هم با این مشکلات مواجه شده اید که در برخی موارد باعث می شوند شما خود را یک بی عرضه قلمداد کنید. حتی در برخی از این موارد، دوستانتان شما را مسخره هم کرده اند. در این مطلب به معرفی بازی هایی پرداخته ایم که برخی از قسمت های آن ها باعث شده تا تجربه گیمری بسیاری از بازیکنان زیر سوال برود.

 

Uncharted 3: Drake’s Deception

تیر خوردن و تیراندازی در Uncharted 3 امری طبیعی است. میزان صدماتی که به شخصیت اصلی بازی وارد می شوند، با تغییر رنگ محیط به نمایش درمی آید، اما موضوع اینجاست که خیلی ها این اتفاق را نادیده می گیرند و در حالیکه وضعیت سلامتی شخصیت اصلی بسیار وخیم است، باز هم به تیراندازی ادامه می دهند. صفحه تیره و تیره تر می شود و بازیکن همچنان به بازی ادامه می دهد تا اینکه شخصیت اصلی بازی می میرد! بعد از کشته شدن شخصیت اصلی، می فهمید که چه خوب بود کمی زودتر به فکر یک جان پناه می افتادید. این موضوع باعث می شود که به شما بگویند در Uncharted 3 بی استعداد هستید!

 

Call of Duty: Modern Warfare 3

در قسمت تک نفره MW3 با موج های مختلفی از حمله سربازان خطرناک، انفجارهای مرگبار، نارنجک های کشنده و... مواجه می شوید. اگر بتوانید در طول بازی به این موارد توجه کنید، قطعاً زنده می مانید و بازی را ادامه می دهید. اما اگر نتوانید این مسئله را مدیریت کنید، این عنوان به یک کابوس برای شما تبدیل می شود. در هر لحظه امکان مردن وجود دارد. عملکرد بد شما در این قسمت باعث می شود که به شما بگویند در Modern Warfare 3 بی استعداد هستید!

 

Batman: Arkham City

زمانی که در Arkham City کنترل Batman را به دست می گیرید، این اجازه به شما داده می شود که در فراز شهر پرواز کنید و به قسمت های مختلف بروید و با خلافکاران مختلف مبارزه کنید و آن ها را از بین ببرید. وقتی مشغول مبارزه و گشت و گذار در شهر هستید، در دام یکی از معماها نیز گرفتار می شوید. در Arkham City با بیش از 400 معمای مختلف مواجه خواهید شد. برای حل برخی از این معماها باید مدرک PHD داشته باشید، اما اگر نتوانید آن ها را حل کنید، به شما می گویند که در Arkham City بی استعداد هستید!

 

Super Mario 3D Land

در مراحلی که بازی Super Mario 3D Land پیش روی شما قرار می دهد، به دفعات می میرید. پس از این اتفاقات، به شما قابلیت جادویی به نام Tanooki Leaf داده می شود. یک قدرت دوست داشتنی که باعث می شود شما در برابر دشمنان شکست ناپذیر باشید، اما اگر با وجود این قابلیت باز هم  از دشمنان شکست خوردید و مردید به شما می گویند که در بازی Super Mario 3D Land بی استعداد هستید!

 

Gears of War 3

عوامل زیادی در Gears of War 3 وجود دارند که باعث می شوند حواستان پرت شود. دشمنانی که فریاد می زنند، کسانی که با اره برقی به دنبال شما هستند و... به راحتی می توانند حواس بازیکنان را از جریان اصلی بازی پرت کنند. در همین زمان هم ممکن است با میلیون ها گلوله ای مواجه شوید که به سمت شما روانه شده اند. وقتی شخصیت شما نزدیک به مرگ باشد، روی زمین می افتد و خودش را روی زمین می کشد. اگر در این زمان نتوانید شخصیت اصلی را نجات دهید به شما می گویند که در Gears of War 3 بی استعداد هستید!

 

The Legend of Zelda: Skyward Sword

در ماجراجویی جدیدی که شخصیت لینک (Link) پیش رو دارد، بازیکنان با محیطی بسیار رنگی و زیبا مواجه می شوند که دشمنان زیادی در آن دیده می شوند. معماهای زیادی هم در بازی طراحی شده که وقت و بی وقت شما را گرفتار خودشان می کنند. در سفر به قسمت های مختلف با دشمنان مختلف و سخت تری روبرو می شوید، اما بازی چیزی به اسم Fi را در اختیار شما قرار می دهد. موجودی آبی رنگ که می تواند در مواقع حساس به شما کمک کند. اگر با کمک Fi هم نتوانید دشمنان را از بین ببرید، به شما می گویند که در Skyward Sword نیز استعداد ندارید!

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim بازی بسیار بزرگی است. به این معنا که هزاران راه مختلف برای مردن در آن وجود دارد. در این بازی شخصیت شما هر بار به شکلی تازه می میرد. زمانی که می میرید، وارد یک صفحه Loading دوست داشتنی می شوید. در این صفحه می توانید Zoom کنید و اجسام مورد نظر را نیز حرکت دهید، اما اگر این صفحه ها را بیشتر از زمانی که در بازی قرار دارید، دیدید، باید بدانید که در Skyrim استعداد ندارید!

 

Battlefield 3

در BF3 مردن جذابیت خاص خودش را دارد. در زمان مردن، مشاهده می کنید که شخصیت اصلی آخرین نفس هایش را می کشد و روی زمین های خاکی و کثیف رها شده است. اگر در این بازی نیز بیش از اندازه با این صحنه روبرو شدید، باید به این موضوع پی ببرید که در BF3 استعداد ندارید!


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : hooman spv

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

ابزار وبلاگنویسان
banner 200x600
نظر سنجی

به نظر شما کدام یک از دستگاه های زیر برای بازی بهتر است.پیوند های روزانه
کلمات کلیدی