تبلیغات
اخبار ،دانلود ،آموزش آنلاین بازی کردن بازی ها

بیابان راحت ترین خانه او است. تنها یار و همراه او اسب با وفایش است. کمتر کسی را می توان پیدا کرد که دل و جراتی مانند او داشته باشد. در هفت تیر کشی و تیراندازی نظیر ندارد و برای کارهای خطرناک همیشه آماده است. شاید سرنوشت باعث شده تا او به چنین شخصی تبدیل شود. سختی برای او معنایی ندارد، زیرا او از کودکی با کارکردن در مزرعه با این واژه آشنا شده است. شاید همین مسئله باعث شده تا او به چنین کارهایی دست بزند. او مرد بیابان، تیراندازی و سوارکاری است. او را بیشتر با نام گاوچران (Cowboy) می شناسند. او و افرادی مانند او خواسته یا ناخواسته به بخشی از تاریخ و فرهنگ آمریکا تبدیل شده اند. غرب وحشی مکانی است که این افراد در آن زندگی می کرده اند. مکانی که شاید دیگر از آن فقط یک اسم باقی مانده است و دیگر حال و هوای آن دوران را ندارد. اما هنوز می توان آثاری از آن دوران را در فیلم ها و بازی های کامپیوتری مشاهده کرد. دوران مردان شجاع و جسور، دوران دزدان و راهزنان و دورانی که غرب وحشی با بی قانونی مساوی بود.

                بازی هایی مانند Call of Juarez ،Gun و Red Dead Revolver به خوبی توانستند این سبک مرده را در بازی های کامپیوتری از نو بنا کنند و حال و هوایی تازه به آن بدهند. اما یکی از بازی هایی که به شدت طرفدار دارد، نسخه بعدی بازی Red Dead Revolver است که Red Dead Redemption نام دارد. این بازی جدیدترین محصول در دست ساخت شرکت Rockstar است که در ماه آپریل برای Xbox 360 و PS3 عرضه  شد. داستان بازی در سال 1900 میلادی، پیرامون شخصی به نام جان مارستون (John Marston) است. او یک خلافکار پر آوزه بوده که تصمیم می گیرد از کارهای زشتش دست بردارد. اعمال گذشته اش مانند سایه قدم به قدم او را همراهی می کنند. زخم های صورت جان نشان دهنده گذشته خشن و اسفبارش است. جان تصمیم می گیرد به نوعی گذشته نه چندان مطلوبش را تغییر دهد. اما می داند که کارهای گذشته دیگر اتفاق افتاده اند و فقط می تواند آینده را به گونه ای رقم بزند که بتواند به وسیله آن از گذشته خود فرار کند. اما او چه کار می تواند انجام دهد؟ تنها کاری که در آن بسیار استاد است هفت تیر کشی، اسب سواری و انجام کارهایی است که کمتر کسی دل و جرات آن را دارد.

                به همین دلیل از استعدادهایش در مسیر دیگری استفاده می کند. خلافکار دیروز، اکنون به بزرگترین تعقیب کننده خلافکاران تبدیل شده است. نامی که روزی شنیدنش لرزه بر اندام افراد بی گناه می انداخت، اکنون به واژه ای تبدیل شده است که خلافکاران جرات بر زبان آوردن آن را ندارند. جان میسری را در پیش گرفته است که نقطه مقابل اعمال گذشته اش بوده است. او در بازی بیشتر به سه منطقه مختلف سفر می کند.  دو بخش از آن در غرب آمریکا قرار دارد و دیگری در شمال مکزیک. این شهرها مکان هایی هستند که جان می تواند بزرگترین کارهای مثبت زندگی اش را در آن ها انجام دهد. همان طور که قبلا مشخص شده بود، Red Dead Redemption یک بازی Open-World با حال و هوای غرب وحشی خواهد بود. بازی از سه شهر بزرگ، دهکده ها و مکان های بین آن ها تشکیل شده است. محیط بازی بزرگتر از آن چیزی خواهد بود که در GTA IV مشاهده شده است. محیط بازی واقعا حال و هوای آن دوره را به شما انتقال می دهد. ابرهایی که به آرامی در حال حرکت هستند، بادی که شن های زمین را به هوا بلند می کند و آفتابی که باعث ترک خوردن زمین شده است. همه این مسائل بیانگر زیبایی موجود در این بازی خواهد بود.

                مدت زیادی است آن را برای ساخت این بازی تهیه کرده است. از دموهای منتشر شده می توان فهمید که محیط های بازی چقدر پر جزئیات طراحی شده اند. در بخش هایی که از بازی به نمایش در آمده اند، هرگز خالی بودن محیط، کم کاری در طراحی این تنها بخشی از قدرت موتور بازی سازی Rage است که Rockstar جزئیات و بافت ها دیده نمی شود. طبق گفته سازندگان، شهرهایی که در بازی دیده می شوند، همگی از روی نمونه های واقعی بازسازی شده است. تیم سازنده تلاش زیادی برای هر چه طبیعی تر و زیباتر شدن می کند و به نظر می رسد که تا اینجای کار بسیار هم موفق بوده است. به گفته تیم سازنده، گیم پلی بازی به گونه ای خواهد بود که بازیکن به راحتی می تواند بازی را پیش ببرد. در بازی سوارکاری، تیراندازی، دوئل، نبردهای تن به تن و... وجود خواهند داشت که باعث می شود بازی از تنوع گیم پلی خوبی برخودار باشد. همان طور که گفته شد بازی یک عنوان Open-World خواهد بود. مراحل بازی به دو دسته تقسیم خواهند شد. یکی مراحل اصلی و دیگری مراحل جانبی بازی. آن طور که مشخص شده است، در ابتدای بازی بیشتر مراحل اصلی بازی را پیش رو خواهید داشت که در آن ها بازیکن با روند بازی و نوع گیم پلی آشنا خواهد شد

                 پس از این مراحل، به تدریج مراحل جانبی در بازی قرار می گیرند. در طول بازی اعلامیه های زیادی می بینید که در آن ها تصویر اشخاص مختلف قرار دارد. شما با دستگیر کردن این افراد می توانید جایزه بگیرید. البته نوع گرفتن آن ها کاملا به شما بستگی دارد و بازی هیچ گونه محدودیتی را پیش روی بازیکن نخواهد گذاشت. تیم سازنده بازی در مصاحبه ها اعلام کرده اند که بازی کاملا بر رفتار بازیکن استوار است و به هر صورتی که بازیکن بازی را پیش ببرد، بازی تغییر می کند. در بازی قسمتی به نام افتخار یا عزت (Honor) وجود دارد که بسته به نوع رفتار بازیکن تغییر می کند. کارهای خوب می توانند شما را به فردی بسیار محبوب و شرافت مند تبدیل کنند و کارهای بد شما را بسیار منفور خواهند کرد. مهم نیست چقدر انسان خوب یا بدی باشید. مهم نیست چقدر به انسانیت اهمیت می دهید و سعی می کنید در بازی کاملا عادل باشید. بازی به گونه ای است که قطعا دست شما به خون آلوده خواهد شد. غرب وحشی مکانی است که رحم و محبت کمتر در آن به چشم می خورد.

               فردی همیشه برنده است که از قدرت بیشتری برخوردار باشد. در طول بازی اتفاقات دیگری هم روی بازیکن اثر می گذارد. در هنگام بازی اتفاقاتی به صورت کاملا تصادفی پیش روی شما رخ می دهد که باید در آن لحظه تصمیم درست را بگیرید. تیم سازنده بازی در این باره این گونه توضیح داده است. در بازی ممکن است شاهد این باشید که گروهی از یاغی ها در حال دزدی از کاروان ها هستند. در این صحنه می توانید به کمک مردم بی گناه بروید یا اینکه شاهد کشته شدن آن ها باشید. می توانید به درخواست کلانتر زندانیان فراری را دستگیر کنید یا بگذارید که آن ها فرار کنند. از اینگونه اتفاقات در بازی بسیار خواهند افتاد که همه آن ها به صورت کاملا تصادفی خواهند بود. طبق تصاویر و دموهای منتشر شده از بازی کاملا مشخص است که بازیکن توانایی پنهان شدن پشت اجسام و تیراندازی در آن حالت را دارد. امری که دیگر به رکن اساسی بازی های اکشن-سوم شخص تبدیل شده است. قسمت سوارکاری بازی به نظر بسیار جالب می رسد. بازیکن می تواند از روی اسب تیراندازی کند و یا با طنابی که به همراه دارد، افرادی که تعقیب می کند را بگیرد. انیمیشن هایی که برای حرکات شخصیت ها و اسب ها در بازی به کار رفته اند بسیار خوب به نظر می رسند. به گفته تیم سازنده برای ساخت آن ها از ضبط حرکات (Motion Capture) بسیار دقیقی استفاده شده و آن ها سعی کرده اند که از کوچکترین جزئیات هم غافل نشوند. این بازی یکی از عنوان هایی خواهد بود که می تواند تصویری از غرب را به نمایش در آورد. مکانی که می تواند قهرمان جدیدی به نام جان مارستون داشته باشد. این بازی یکی از عنوان هایی است که شرکت Rockstar سال ها است که روی آن کار می کند و به قول خودشان بازی هایی مانند GTA IV حکم دست گرمی برای ساخت این بازی را دارند.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : hooman spv

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

ابزار وبلاگنویسان
banner 200x600
نظر سنجی

به نظر شما کدام یک از دستگاه های زیر برای بازی بهتر است.پیوند های روزانه
کلمات کلیدی